foto1
foto1
Kontakt:
Tel.+068 376 25 28
e-mail: szawix-kuc@o2.pl

Gościmy:

Odwiedza nas 7 gości oraz 0 użytkowników.

Nasza firma działa od 1995 roku w Szprotawie w woj. Lubuskim. Głównym celem firmy jest produkcja skarpet, wyróżniających się dobrą jakością, trwałością i estetyką – przy stosunkowo niskich cenach. W naszej ofercie posiadamy szeroki asortyment produktów. Produkujemy skarpetki, podkolanówki, zakolanówki oraz różne gadżety reklamowe. W naszej ofercie znajduję się asortyment składający się z kilkuset wzorów o różnorodnej kolorystyce i grubości. Realizujemy bardzo dużo indywidualnych zamówień między innymi produkujemy futerały na telefony oraz opaski na rękę czy głowę z dowolnym wzorem.

Nasza firma bardzo dużo produkuje skarpet oraz opasek dla dużych zakładów kosmetycznych. Robimy również skarpety przemysłowe dla KGHM . Jesteśmy firmą prężnie działającą . Spełniamy wszystkie oczekiwania Naszych klientów. Produkty Naszej firmy wyróżniają się dobrą jakością, trwałością estetyką oraz bardzo atrakcyjną ceną.

Nasza firma korzysta z najnowszych technologii i surowców najlepszych gatunkowo. Posiadamy profesjonalny i nowoczesny park maszynowy oraz wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę pracowniczą . Produkujemy skarpety o różnym składzie surowcowym , w zależności od wymagań odbiorcy.

Nasze doświadczenie oraz duży potencjał produkcyjny i ekonomiczny pozwala nam na produkcję najwyższej jakości wyrobów.

Staramy się dorównać obecnym trendom mody, aby pozostać wiodącą firmą na rynku. Każdy model skarpet tworzony jest z tym samym ogromnym zaangażowaniem i pasją, która sprawiła, że wszystkie projekty cieszą się uznaniem naszych klientów.